X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

In Memory of Friends

سه‌شنبه 21 دی‌ماه سال 1389

سلام به تمامی دوستان

امیدواریم که تا این لحظه بسیاری از قله های موفقیت را فتح کرده باشید. این وب در حقیقت محلی برای پیـوند دوباره دانشــجویان زبــان٬ ورودی ۸۱ رودهــن٬می باشد. البته قابل ذکر است که در سال ۸۵ آقای نانکلی عزیز وب لاگی را در جهت تبادل نظر و ارتباط بیشتر برای بچه های این ورودی راه اندازی نمودند که متاسفانه به دلایلی در طول این مدت حضور بچه ها در این وب بسیار کم رنگ بوده بطوریکه حتی در دو سه سال گذشته بجز چند نظر٬دیگر خبری نه از پست نه از حضور بچه ها بوده و به صورت سوت و کور درآمده است. البته راه اندازی این وب در زمانی روی داد که اکثر بچه ها فارغ التحصیل شده بودند یا تعدادی معدودی از آنها ترم آخر را سپری می کردند(البته برخی از بچه ها این طومار افلاطونی را چند ترم بیشتر کش آوردند ) و بدرستی در این خصوص اطلاع رسانی نشده و اگر هم شده بودند متاسفانه گرفتاریهای روزمره زندگی به حدی آنها را گریبانگیر کرده است که حتی فکر کردن به چنین موضوعاتی از حیطه اندیشه شان خارج شده است. این پست برای شروع می باشد و انتظار می رود که دوستان پس از اطلاع رسانی در این وب حضور یافته و به تمامی بچه های دیگر اطلاع رسانی نموده تا بتوان از اوضاع و احوال یکدیگر٬ از شکستها و موفقیت های یکدیگر صحبت کرد. شاید دوباره نتوان بصورت حضوری در کنار یکدیگر حتی برای چند ساعت جمع شد اما می توان در این دنیا سایبری برای چند لحظه یادآور خاطرات چه خوب چه بد شد. بقول آقای دکتر ساداتی یادمون نره که ما روزی توی یک دانشگاه و گاهی در یک کلاس درس خوندیم و قشنگترین روزهامون تو رودهن داشتیم. پس خاطراتش رو زنده نگه داریم٬ دوری راهش٬ کلاسهای درسش٬ روزهای امتحانش٬ اساتیدش٬ سردی هوا٬ دوستان و خاطرات خوبش. 

درباره راه اندازی این محفل این مطلب ادا شود که برخی از دوستان که با یکدیگر گفتگو داشته و از احوال بچه های دیگر جویایی حال شده بودند٬ بیان داشته اند که ای کاش کسی بانی شود تا دوباره بچه ها را برای حتی زمانی کوتاه در کنار یکدیگر جمع کند. بعد از صحبت با چند تن از دوستان تصمیم به راه اندازی دوباره این وب شدیم(البته با اجازه دیگر عزیزان و پیشکسوتان) که شاید تجدید خاطرات شده و گفتگو در احوال یکدیگر شوقی برای عزیزان بهمراه داشته باشد و ملال خاطر را برای مدت زمانی کوتاه از صفحه ذهن مرتفع سازد. 

در انتها جا دارد از تمامی بچه هایی که گه گاهی در این خصوص یادآوری می کردند تشکر نموده و انتظار می رود دوستان با حضور به این وب و درج نظر٬ آماری از حضورشان در اینجا درج گردد و از تمامی دوستانی که به این وب سر زده انتظار می رود که دیگر عزیزان هم دوره را که به آنها دسترسی دارند مطلع سازند تا شاید این دوری فیزیکی دلیلی بر این نشده باشد که از اذهان یکدیگر دور شده باشیم. منتظر نظرات شما دوستان.