X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نقل قول یکی از دوستان

چهارشنبه 29 دی‌ماه سال 1389

سلام

به به از این روزهای زمستون که بالاخره یکم برامون برف فرستاد.یاد روزهای برفی دانشگاه بخیر که گاهی باعث لغو امتحانات می شد.

در یکی از نظرات پست قبلی اینطور بیان شد که اگر دوستان نظر، پیشنهادی و یا پست جدیدی می خواهند داشته باشند می توانند ایمیلی را در این خصوص ارسال کنند تا عین متن آنها در پست بعدی به نمایش گذاشته شود. یکی از دوستان عزیز بنام آقای نیما معمار درخواست پست جدیدی نمودند که متن ایشان عیناً نقل می شود :   

«سلام خوبیید؟! وقتی اس ام اس بازدید از این وب لاگ بدستم رسید فهمیدم هنوزم کسایی هستن که از رفقای قدیمیشون یاد می کنن! خیلی خوشحال شدم. شاید اون وقت تنها چیزی که می خواستم این بود که خودمو به اینترنت برسونم ولی نشد! تا شب که برگردم خونه تمام خاطرات کلاسها و استادا برام مرور شد. رفتم تو سایت دیدم بعضیها سر زدن ولی مطمئناً تعداد اس ام اس هایی که فرستاده شده باید خیلی بیشتر از اینا باشه. راستش این بی انصافی که نخواهیم اهمیت بدیم.تو دنیای متمدن پر از استرس حال حاضر که فقط از صبح تا شب در فکر این هستیم که چطور به برآورد نیازهامون بپردازیم واقعاً چه چیز برای آرامش و طراوت ذهن مفیده؟با تمام این مشکلاتی که ما آدما خواسته یا ناخواسته برای خودمون درست کردیم و یا اختیارمون توسط جامعه و دیگران برش خورده، یکی پیدا شده که ماها رو دور هم جمع کنه. مهم نیست که این شخص کیه؟ولی مهم اینه که شاید این دور هم جمع شدن سبب خیری بشه که مشکلات بعضی هامون حل بشه و باعث بشه از فشارهای عصبی روزانه برای مدتی دور شویم. همیشه یاد آوری از خاطرات گذشته باعث می شه که آدم سرمست بشه و در برخی از موارد این ارتباطات مجدد حتی باعث شده که راههای جدیدی برای از پیش رو برداشتن مشکلات برای انسان باز بشه. خود من در یکی از این ارتباطات که با یکی از همین بچه های دانشگاه بعد از چند سال برام پیش اومد تونستم یکی از اساسی ترین مشکلاتم را حل کنم و حتی باعث شد که ارتباط صمیمی تری پیدا کنیم و به شناختی متفاوت تر از شناخت دانشگاه نسبت بهم برسیم و از طرح ها و برنامه هایی که در آینده می تونیم با هم داشته باشیم بیشتر صحبت کنیم. میدونم شاید همگی ما تو طول روز اینقدر گرفتار باشیم که حتی وقت نداشته باشیم بخودمون فکر کنیم اما هیچ وقت یادمون نره که شایداین وب لاگ راهی باشه که بتونه ما رو از مشکلاتمون آزاد کنه و دریچه های بسیاری را پیش رویمان باز کنه که این چند صبا زندگی را با قدرت و امید بیشتر سپری کنیم. پس بی اهمیت نباشیم. خرد چراغ راهتان.» 

 

شاد باشید. منتظر نظرات شما